Omlouvání dětí (jen SMS) +420 730 528 041
Zpět

Aktuality

Návštěva 11. ZŠ

Veverky

Pondělí25.03.2024 Dnes veverky navštívily 11. Základní školu, přesně třídu 1.B.  Děti si prohlédly prostory školy, zahradu a vyzkoušely si být žákem v takové velké třídě. S paní učitelkou se naučily zdravit, prohlubovaly si vědomosti o velikonocích, zazpívaly si písničku a v závěru si společně vytvořily velikonoční kohoutky. Celou vyučovací hodinu děti byly velice aktivní, zapojovaly se a seznamovaly se s "prvňáč…

Celý článek

Prevence s městskou policií

Veverky

Pondělí18.03.2024 Dnes nás znovu navštívila paní policistka, která si pro děti připravila zajímavý program na téma "dopravní výchova".  Děti se společně naučily správné řazení dopravních značek, popisovaly si je. V závěru si vyzkoušely diktát, který spojily s vybarvováním se speciálním úkolem - nakreslit značku "STOP". Každý za dobře odvedenou práci dostal razítko.

Celý článek

Studentky čtou dětem před spinkáním

Veverky

Úterý12.03.2024 Dnes nás navštívily studentky ze střední pedagogické školy v Mostě, které si pro děti připravily četbu pohádky před spinkáním. Pohádka se jmenovala "Dlouhý, Široký a Bystrozraký". 

Celý článek

Návštěva “Vykvetla”

Veverky

Pátek08.03.2024 Během jarních prázdnin se děti vydaly podívat na exkurzi do zahradnictví "Vykvetlo" v Mostě. Děti byly seznámeny s prostory zahranictví. Dozvědely se informace o tom, jak vzniká kompost, jak získáváme semínka. Vyzkoušely si práci s různými druhy náčiní, prozkoumaly tak žížaly a první jarní květiny. Také si každý zasadil svůj květníček, který si odnesl zpět do školky. Dětem se výlet líbil, nejvíce…

Celý článek

Děti hrají dětem divadlo

Veverky

Čtvrtek04.04.2024 Dnes jsme s našimi dětmi z Veverek hráli dětem z celé Mš divadelní pohádku "O Koblížkovi". Děti se pilně připravovaly a pohádka se nám velmi povedla. 

Celý článek

Prevence s městskou policií

Veverky

Středa21.02.2024 Dnes nás po dlouhé odmlce opět navštívila paní policistka, která si společně s dětmi povídala na téma "Bezpečnost - chodci". Děti pozorně poslouchaly, správně odpovídaly na otázky, zkoušely si rychlý nástup do dvojic a další. Každý za odměnu z dětí dostal domů balonek městské policie.

Celý článek

Divadlo - Tři malá prasátka

Veverky

Čtvrtek22.02.2024 Dnes 20.2. 2024 nás navštívilo "Sváťovo" divadlo. Pohádka vyprávěla " O třech malých prasátkách" - vypravěč Sváťa pohádku vyprávěl veselou formou a hodně děti zapojil do vyprávění, dětem se pohádka moc líbila a užily si spoustu legrace. Na závěr se mohly děti podívat na loutky z blízka. Mohly si je pohladit. Dětem se divadlo moc líbilo. 

Celý článek

Červený den - srdíčkový

Veverky

Čtvrtek22.02.2024 Dnes 14. 2. 2024 děti slavily červený den - srdíčkový.  Mohly přijít v červeném oblečení a čekalo na ně spoustu her. Děti tvořily dárečky pro maminky a tatínky v podobě závěsu ze srdíček a zapichovátka do hlíny také v podobě srdíček. Děti měly velkou radost u předávání dárečků rodičům. Děti si také odnesly malý dáreček - srdíckový balónek. 

Celý článek

"Hurá je tu karneval"

Veverky

Čtvrtek22.02.2024 Dnes si studentky SPgŠ pro naše děti připravily karnevalový den plný soutěží a radovánek. Děti přišly v maskách a plnily úkoly na stanovištích. Dětem se den moc líbil a moc si karnevalový den užily. 

Celý článek

Hudební vystoupení pomocí poslechu

Veverky

Pondělí29.01.2024 Dnes nás navštívila hudebnice klavírního virtuózu Larisa Chitriak, která si pro nás připravila hudební klavírní vystoupení.  Vystoupení se neslo v tématu ročního období, do kterého byly vtaženy i děti prostřednictvím tance a zpěvu. V závěru vystoupení si děti zasoutěžily v rámci poznávání melodií ze známých českých pohádek. Z vystoupení děti odcházely s úsměvem a prozpěvovaly si až do obídku. …

Celý článek

Přejít na stránku: 13