Omlouvání dětí (jen SMS) +420 730 528 041
Zpět

Aktuality

Prevence s městskou policií

Veverky

Středa21.02.2024 Dnes nás po dlouhé odmlce opět navštívila paní policistka, která si společně s dětmi povídala na téma "Bezpečnost - chodci". Děti pozorně poslouchaly, správně odpovídaly na otázky, zkoušely si rychlý nástup do dvojic a další. Každý za odměnu z dětí dostal domů balonek městské policie.

Celý článek

Divadlo - Tři malá prasátka

Veverky

Čtvrtek22.02.2024 Dnes 20.2. 2024 nás navštívilo "Sváťovo" divadlo. Pohádka vyprávěla " O třech malých prasátkách" - vypravěč Sváťa pohádku vyprávěl veselou formou a hodně děti zapojil do vyprávění, dětem se pohádka moc líbila a užily si spoustu legrace. Na závěr se mohly děti podívat na loutky z blízka. Mohly si je pohladit. Dětem se divadlo moc líbilo. 

Celý článek

Červený den - srdíčkový

Veverky

Čtvrtek22.02.2024 Dnes 14. 2. 2024 děti slavily červený den - srdíčkový.  Mohly přijít v červeném oblečení a čekalo na ně spoustu her. Děti tvořily dárečky pro maminky a tatínky v podobě závěsu ze srdíček a zapichovátka do hlíny také v podobě srdíček. Děti měly velkou radost u předávání dárečků rodičům. Děti si také odnesly malý dáreček - srdíckový balónek. 

Celý článek

"Hurá je tu karneval"

Veverky

Čtvrtek22.02.2024 Dnes si studentky SPgŠ pro naše děti připravily karnevalový den plný soutěží a radovánek. Děti přišly v maskách a plnily úkoly na stanovištích. Dětem se den moc líbil a moc si karnevalový den užily. 

Celý článek

Hudební vystoupení pomocí poslechu

Veverky

Pondělí29.01.2024 Dnes nás navštívila hudebnice klavírního virtuózu Larisa Chitriak, která si pro nás připravila hudební klavírní vystoupení.  Vystoupení se neslo v tématu ročního období, do kterého byly vtaženy i děti prostřednictvím tance a zpěvu. V závěru vystoupení si děti zasoutěžily v rámci poznávání melodií ze známých českých pohádek. Z vystoupení děti odcházely s úsměvem a prozpěvovaly si až do obídku. …

Celý článek

Už umíme bruslit

Veverky

Pátek26.01.2024 Dnes se veverky zúčastnily další lekce bruslení na zimním stadioně v Mostě.  Někteří odvážlivci vyzkoušeli první jízdu bez hrazdičky a odhodlali se k otočkám, dřepům anebo klouzalní po kolenech. Celou hodinu si děti užily a s úsměvem se v pořádku vrátily zpátky do školky. 

Celý článek

V korunách stromů “Vítej zimo!”

Veverky

Úterý23.01.2024 Dnes nás navštívilo divadlo Letadlo, které si pro děti připravilo krásný příběh "O paní zimě a její přírodě".Do děje se postupně zapojily i naše dětičky, které se snažily plnit úkoly z příběhu.  Představení se neslo v duchu hudby, zpěvu a tance a dětem se velice líbilo. 

Celý článek

Hurá je tu sníh!

Veverky

Sobota20.01.2024 Dopolední radovánky na sněhu společně s ostatními kamarády z dalších tříd. Výroba andělíčků, házení sněhovou koulí na cíl nebo bobování si děti velice užily ! 

Celý článek

Vánoční cinkání a nadílka

Veverky

Středa03.01.2024 S dětmi s celé naší školky jsme se sešli u stromečku a všichni jsme si společně zazpívali Vánoční koledy. Po té jsme si počkali na vánoční zvonění, kdy  se všechny děti rozešly do svých tříd a čekala je u stromečku nadílka. Děti si rozbalovaly dárečky u stromečku a společně se radovaly z nových hraček, her. 

Celý článek

Prevence s městskou policií

Veverky

Pátek15.12.2023 V pondělí a ve středu třídu Veverek navštívila paní policistka, která si pro děti připravila besedy s názvem "Kamarádi a já" a následně "Bezpečné chování doma".  Během činnosti děti krásně spolupracovaly a všichni se aktivně zapojily, za což mají velkou pochvalu. 

Celý článek

Přejít na stránku: 1