Omlouvání dětí (jen SMS) +420 730 528 041
Zpět

Aktuality

Dětský den- Kosíci

Kosíci

Středa05.06.2024 Den dětí na školní zahradě ve spolupráci se SPgŠ. Děti si užily na zahradě nové pohybové aktivity, soutěžily, tancovaly, sbíraly razítka za splněné úkoly a na závěr nechyběla ani sladká odměna a medaile.

Celý článek

Výlet Kosíků

Kosíci

Čtvrtek23.05.2024 V úterý 21.5. 2024 jsme vyrazili na výlet do Botanické zahrady v Teplicích a také do pohádkového lesa společně s kamarády z Koťátek. Absolvovali jsme prohlídku botanické zahrady- venkovní i vnitřní, výukový program Bot a Nika a také prošli celý pohádkový les. Celý den se vydařil na jedničku

Celý článek

Jarní stezka Kosíků

Kosíci

Středa01.05.2024 Při krásném počasí si Kosíci na naší zahrádce proběhly jarní stezku plnou úkolů, které zvládly na jedničku a čekala na ně tak sladká odměna! 

Celý článek

Slet čarodejnic

Kosíci

Pátek26.04.2024 Dnes dopoledne se u nás konala akce slet čarodejnic. Děti si přinesly kostýmy čarodejnic a čarodějů a čekalo nás hodně úkolů a soutěží na zahrádce. Děti chodily po stanovištích a plnily různé úkoly např. let na koštěti, kouzelné lektvary, prolézání pavučiny. Na kartičku, kterou děti dostaly pak sbíraly razítka. Akce se moc povedla a děti byly nadšené.

Celý článek

Písečná animace

Kosíci

Středa17.04.2024 Krásné dopoledne měly dnes děti při písečné animaci, která pro ně byla připravena ve školce. Děti viděly krásné příběhy malované do písku a také si tuto aktivitu mohly vyzkoušet. Děkujeme za návštěvu. 

Celý článek

Pohádková stezka

Kosíci

Pátek29.03.2024 V pátek nás čekal malý výlet autobusem na pohádkovou stezku, která se nacházela na Benediktu v areálu okolo přírodního divadla. Děti měly za úkol poznávat pohádky podle známých výroků. Na závěr jsme společně vyluštili obrázkovou tajenku. A nechyběla ani sladká odměna.

Celý článek

Velikonoční zdobení břízek

Kosíci

Pátek29.03.2024 Jako každý rok, si děti ozdobily před Velikonoci malé břízky v květináčích v centru města. Různobarevná vajíčka a další rukodělné výrobky z dětských rukou tak zkrášlují velikonoční jarmark na náměstí.

Celý článek

Velikonoční dílničky u Kosíků

Kosíci

Pátek15.03.2024 Dne 13.3.2024 proběhly velikonoční dílničky s rodiči. Ve třídě byla připravena nabídka na tvoření zajíčků a také na velikonoční věnec. Celé odpoledne vládla příjemná atmosféra blížících se Velikonoc. Děti si své výtvory odnesly domů na výzdobu. Moc děkujeme za účast :-)

Celý článek

Exkurze “VYKVETLO”

Kosíci

Středa06.03.2024 Dnes jsme v rámci dopolední vycházky navštívili zahradnictví "Vykvetlo". Děti se mohly podívat jak vzniká kompost a odkud se berou semínka. Ty si pak mohly zasadit a odnést v květináčku do školky, kde se o ně budou starat. Vyzkoušely si také různé druhy nářadí a seznámily se s žižalkami a prvními jarními květinami :-). Za tuto příležitost moc děkujeme rodičům Emmičky B. ze třídy 3.A! 

Celý článek

Z pohádky do pohádky

Kosíci

Neděle03.03.2024 Kosíci si připravili pro ostatní kamarády z MŠ divadelní představení pohádku Boudo, budko. Každý měl možnost vyzkoušet si roli zvířátka a také doprovod na hudební nástroj. Pohádka se dětem moc povedla a všem se líbila. 

Celý článek

Přejít na stránku: 13