Omlouvání dětí (jen SMS) +420 730 528 041
Zpět

Aktuality

Podzimní stezka Skřítka Podzimníčka

Kosíci

Úterý14.11.2023 Podzimní stezka pro děti byla připravená na naší zahrádce. Na děti čekalo deset úkolů , při kterých poznávaly jedlé a nejedlé houby, symboly podzimu, ve hmatovém pytlíku poznávaly podzimní plody, dále co která zvířátka jedí a počítaly shodné listy. Na konci stezky vyluštily tajenku, která je dovedla až ke sladkému pokladu. Počasí nám přálo a dětičky si užily krásnou podzimní přírodu.

Celý článek

Sférické kino

Kosíci

Úterý14.11.2023 Do školky k nám přijelo sférické kino a děti si vybraly pohádku Barney a Beenie velké podmořské dobrodružství- dva kamarádi, co zachraňují želvičku Abbey- význam ochrany podmořského světa, ukázka noční oblohy a hvězd.Dětem se pohádka moc líbila.

Celý článek

Skřítek Podzimníček

Kosíci

Pondělí06.11.2023 S příchodem podzimu se objevuje i Skřítek Podzimníček, který dohlíží na to, aby se příroda pořádně připravila na podzim. Podzimníčci se všem dětem moc povedly a proto nechyběla ani sladká odměna a diplom:-)

Celý článek

Kosíci na fotbale

Kosíci

Středa11.10.2023 Pohybové aktivity se zaměřením na fotbal. Ve spolupráci s fotbalovým klubem Baník- Most Souš. Děti se na fotbal i na pana trenéra vždycky moc těší :-)

Celý článek

Podzimní výlet za kaštánkem

Kosíci

Středa11.10.2023 Dnes si děti ze třídy Kosíků, udělaly malý dopolední výlet autobusem, aby si nasbíraly košík plný kaštanů. Počasí nám přálo a moc jsme si to všichni užili. :-)

Celý článek

Pohádka O Veliké řepě

Kosíci

Středa11.10.2023 Dědeček zasadil řepu... a čekal a čekal. Jednoho dne se zvedla zem a z kopečku vykoukla řepa. Rostla, rostla až vyrostla řepa veliká- převeliká... Dědeček zavolal na pomoc babičku, babička vnučku, vnučka pejska, pejsek kočičku, kočička myšku... táhnou,  táhnou a řepu vytáhnou. :-)

Celý článek

Divadlo z bedny

Kosíci

Středa11.10.2023 Dnes nás navštívilo Divadlo z bedny s představením Podzimní pohádka.Děti se v průběhu představení do děje zapojovaly tleskáním, zpíváním a také odpovídaly na otázky. Představení se nám moc líbilo :-)

Celý článek

Přejít na stránku: 1